Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (5)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Yalin Industry Company Limited

Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Exporter,
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Euro 5.000.000 – 10.000.000
Rok założenia: 2009
Kategorie:

Dom i ogród

Elektronika i Elektrotechnika

Meblarstwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

company_photosYalin Industry Company Limited jest chiński badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i przedsiębiorstw technologii różnego rodzaju produktu LED, która jest oparta na krajowych, z międzynarodowej perspektywy, aby zaspokoić wymagania rynku, przestrzegać służyć klienta o wysokiej jakości. Produkty to oszczędzania energii, ochrony środowiska, stabilną pracę z LED produktów, takich jak LED listwa światła LED w dół światła, światła LED utworu, Żarówka LED, LED lampa ścienna, Led plamka światła, światła LED o wysokiej mocy sufit, ściany LED umyć światła, LED metra światła LED pochowany światła LED podwodne światła LED światło w pomieszczeniach, na zewnątrz światło LED, LED energooszczędne lampy, hotel światła, Commercia, światło w domu, oświetlenie dekoracyjne i tak dalej.

Produkty te są powszechnie stosowane w hotelach, znaki bramy, oświetlenie krajobraz, domu oświetlenie wewnętrzne, zarys budynku, pociąg opakowania lampy pola nocne, oświetlenie szafa, firm oświetleniowych inżynierii, oświetleniowy, firm inżynieryjnych reklamy, zagraniczne firmy handlowe, firmy dekoracji, bary , korytarze, toalety, magazyny, hotele, restauracje, a atmosfera w nocy, aby stworzyć źródło światła, znaki ad oświetlenie project.The produktów w konkurencyjnych cenach, stosujemy się do zasady rzetelności, i mają siedzibę długoterminowej współpracy stosunki handlowe z wielu klientów, w tym krajowych i za granicą. W tym samym czasie, możemy aktywnie rozwijać na rynku międzynarodowym, produkty są bardzo popularne w Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Północnej i Europie od ponad dziesięciu krajów i obszarów.

Opowiadamy się za "usługi szczerze, poprawa ciągły w konkurencyjnej cenie" zasada biznesu, przy zachowaniu ducha przedsiębiorczości z poważnymi i praktyki, uczciwość i innovative.With człowieka i otworzyć zarządzania. Zapewniamy zrównoważone produkty o najwyższej jakości i usług dla naszych klientów po konkurencyjnej cenie.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Fengxiang Industry Zone, Daliang, Shunde
Miasto:Foshan
Kod pocztowy:528300
Kraj:Chiny
Telefon: +86 757 22113442
Faks: +86 757 22113442

Internet

Prezentacja:www.lightschina.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Sumkey Lin
Telefon stacjonarny: +86 757 22113442
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję